Αρχική » Ορκωμοσίες » ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ 21-11-2016

ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ 21-11-2016

Ανακοινώνεται ότι η τελετή ορκωμοσίας των Μεταπτυχιακών Φοιτητών και των Διδακτόρων του Τμήματος Βιολογίας, θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 21/11/2016 και ώρα 9:00, στην Αίθουσα Τελετών, στο κεντρικό κτήριο του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών (Πανεπιστημίου 30).

Οι υποψήφιοι προς ορκωμοσία θα πρέπει να έχουν ολοκληρώσει τις υποχρεώσεις τους και να παραλάβουν από τη Γραμματεία πιστοποιητικό περάτωσης σπουδών ή βεβαίωση ολοκλήρωσης της διδακτορικής διατριβής, καταθέτοντας:

• Έντυπα φοιτητικών παροχών (φοιτητική ταυτότητα, βιβλιάριο περίθαλψης κ.ά.)

• Βεβαίωση μη οφειλής συγγραμμάτων από τη Βιβλιοθήκη της Σχολής Θετικών Επιστημών

έως 27/10/2016

Οι ενδιαφερόμενοι που έχουν ήδη παραλάβει πιστοποιητικά ή βεβαιώσεις, παρακαλούνται να επιβεβαιώσουν ηλεκτρονικά τη συμμετοχή τους αποστέλλοντας ονοματεπώνυμο ή/και Αριθμό Μητρώου στην ηλεκτρονική διεύθυνση secr@biol.uoa.gr , με θέμα : Συμμετοχή στην ορκωμοσία ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ – ΔΙΔΑΚΤΟΡΩΝ 21/11/2016

έως 9/11/2016

Για τους πτυχιούχους που θα δηλώσουν μετά την τελευταία ημερομηνία δεν θα υπάρξει δυνατότητα συμμετοχής στην τελετή.

Επισυνάπτονται το κείμενο της ανακοίνωσης και οδηγίες για την τελετή.