Αρχική » Ανακοινώσεις Γραμματείας » ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ – ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ 2017 – ΕΠΙΚΑΙΡΟΠΟΙΗΣΗ

ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ – ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ 2017 – ΕΠΙΚΑΙΡΟΠΟΙΗΣΗ

Τετάρτη 8 Νοεμβρίου 2017

Ώρα 10.00 – 12.00

Η ημερομηνία της τελετής αναγόρευσης και καθομολόγησης των Διδακτόρων και της ορκωμοσίας για τους Μεταπτυχιακούς Φοιτητές του Τμήματος Βιολογίας έχει οριστεί για την Τετάρτη 8 Νοεμβρίου 2017 και ώρα 10.00-12.00, στο Αμφιθέατρο «Ιωάννης Δρακόπουλος», στο κεντρικό κτήριο του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών, (Πανεπιστημίου 30, Αθήνα).

Οι συμμετέχοντες θα βρίσκονται στο χώρο οπωσδήποτε μία ώρα νωρίτερα, για τις απαραίτητες προετοιμασίες, προσκομίζοντας την αστυνομική τους ταυτότητα ή διαβατήριο. Επίσης, καλούνται να παραλάβουν τις καθομολογήσεις τους (όρκο) καθώς και τις έντυπες οδηγίες για την τελετή, την Παρασκευή 3 Νοεμβρίου 2017 από τη Γραμματεία του Τμήματος και ώρες 11.00-14.00, επιδεικνύοντας ταυτότητα ή διαβατήριο.

Θερμά συγχαρητήρια στους νέους Διδάκτορες και τους απόφοιτους των Προγραμμάτων Μεταπτυχιακών Σπουδών του Πανεπιστημίου μας!

Η Προϊσταμένη
της Γραμματείας του Τμήματος Βιολογίας