Αρχική » Ανακοινώσεις Γραμματείας » ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2018 – ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ – ΑΛΛΑΓΗ ΧΩΡΟΥ ΤΕΛΕΤΗΣ

ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2018 – ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ – ΑΛΛΑΓΗ ΧΩΡΟΥ ΤΕΛΕΤΗΣ

ΤΜΗΜΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ

Τετάρτη 25 Απριλίου 2018, ώρα 13.30

στο Αμφιθέατρο «Κ. Καραθεοδωρή» του Τμήματος Μαθηματικών

Παρακαλούμε για την προσοχή σας στην αλλαγή του αμφιθεάτρου όπου θα διεξαχθεί η τελετή. Η ημερομηνία και ώρα της τελετής αναγόρευσης και καθομολόγησης των Διδακτόρων και της ορκωμοσίας για τους Μεταπτυχιακούς Φοιτητές του Τμήματος Βιολογίας παραμένει Τετάρτη 25 Απριλίου 2018 και ώρα 13.30, στο Αμφιθέατρο «Κ. Καραθεοδωρή» του Τμήματος Μαθηματικών της Σχολής Θετικών Επιστημών, (Πανεπιστημιόπολη Ζωγράφου http://noether.math.uoa.gr/to-tmema/topothesia-prosbase/topothesia-prosbase ).

Παρακαλούνται οι συμμετέχοντες να βρίσκονται στο χώρο μισή ώρα νωρίτερα, για ενημέρωση σχετικά με την τελετή. Επίσης, καλούνται να παραλάβουν τις καθομολογήσεις τους (όρκο) τη Δευτέρα 23 Απριλίου 2018 από τη Γραμματεία του Τμήματος και ώρες 11.00-14.00, επιδεικνύοντας ταυτότητα ή διαβατήριο.

Η Προϊσταμένη

της Γραμματείας του Τμήματος Βιολογίας