Αρχική » Ορκωμοσίες » ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ 21-11-2016 – ΕΠΙΚΑΙΡΟΠΟΙΗΣΗ

ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ 21-11-2016 – ΕΠΙΚΑΙΡΟΠΟΙΗΣΗ

ΤΜΗΜΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ

Δευτέρα 21 Νοεμβρίου 2016

Ώρες  9.00 και 11.00

Η ημερομηνία της τελετής αναγόρευσης και καθομολόγησης των Διδακτόρων και της ορκωμοσίας για τους Μεταπτυχιακούς Φοιτητές του Τμήματος Βιολογίας έχει οριστεί για τη Δευτέρα 21 Νοεμβρίου 2016 και ώρες 9.00 και 11.00, στην αίθουσα Τελετών, στο κεντρικό κτήριο του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών, (Πανεπιστημίου 30, Αθήνα).

Λόγω του μεγάλου αριθμού συμμετεχόντων, η τελετή θα πραγματοποιηθεί για δύο κλιμάκια, σε διαφορετικές ώρες, ώστε να επιτευχθεί η άρτια τέλεση της διαδικασίας για τους αποφοιτήσαντες και τους συνοδούς – επισκέπτες.

ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ Η ΑΡΧΙΚΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ ΩΡΑ 9.00

ΤΕΛΕΤΗ 21 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2016

ΩΡΑ 9.00 ΑΝΑΓΟΡΕΥΣΗ – ΚΑΘΟΜΟΛΟΓΗΣΗ ΔΙΔΑΚΤΟΡΩΝ
  ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ Π.Μ.Σ:

«ΚΛΙΝΙΚΗ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑ ΜΟΡΙΑΚΗ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΗ»

ΩΡΑ 11.00 ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ Π.Μ.Σ :

– «ΒΙΟΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ»

– «ΔΙΔΑΚΤΙΚΗ ΤΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ»

– «ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΤΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΣΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ»

– «ΜΙΚΡΟΒΙΑΚΗ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ»

Οι συμμετέχοντες θα βρίσκονται στο χώρο οπωσδήποτε μία ώρα νωρίτερα, για τις απαραίτητες προετοιμασίες, προσκομίζοντας την αστυνομική τους ταυτότητα ή διαβατήριο. Επίσης, καλούνται να παραλάβουν τις καθομολογήσεις τους (όρκο) καθώς και τις έντυπες οδηγίες για την τελετή,  την Τετάρτη 16 και Παρασκευή 18 Νοεμβρίου 2016, από τη Γραμματεία του Τμήματος και ώρες 11.00-14.00, επιδεικνύοντας ταυτότητα ή διαβατήριο.

Θερμά συγχαρητήρια στους νέους Διδάκτορες και τους απόφοιτους των Προγραμμάτων Μεταπτυχιακών Σπουδών του Πανεπιστημίου μας!

Η Προϊσταμένη του Τμήματος Βιολογίας

Ελένη Αθανασιάδη