Αρχική » Ανακοινώσεις Γραμματείας » ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ 08/11/2017

Αθήνα, 18-9-2017

Τετάρτη 8 Νοεμβρίου 2017

Ώρα 10.00 – 12.00

Η ημερομηνία της τελετής αναγόρευσης και καθομολόγησης των Διδακτόρων και της ορκωμοσίας για τους Μεταπτυχιακούς Φοιτητές του Τμήματος Βιολογίας έχει οριστεί για την Τετάρτη 8 Νοεμβρίου 2017 και ώρα 10.00, στο Αμφιθέατρο «Ιωάννης Δρακόπουλος», στο κεντρικό κτήριο του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών, (Πανεπιστημίου 30, Αθήνα).

Οι υποψήφιοι προς ορκωμοσία καλούνται να υποβάλλουν αίτηση ορκωμοσίας στη Γραμματεία του Τμήματος, έως την Τετάρτη 18 Οκτωβρίου 2017, τις ημέρες και ώρες υποδοχής της Γραμματείας (Δευτέρα – Τετάρτη – Παρασκευή 11:00-14:00).

Υπενθυμίζουμε ότι με την αίτηση ορκωμοσίας πρέπει να προσκομίζετε βεβαίωση μη οφειλής βιβλίων και επιτυχούς καταχώρησης της εργασίας στο ψηφιακό αποθετήριο «Πέργαμος» από τη Βιβλιοθήκη ΣΘΕ και να παραδίδετε τα έντυπα φοιτητικών παροχών (ταυτότητα, βιβλιάρια περίθαλψης κ.ά)

Για τους υποψηφίους προς ορκωμοσία που φιλοξενούνται στη Φοιτητική Εστία απαιτείται βεβαίωση ότι έχουν εκκενώσει το δωμάτιο.

Επισυνάπτονται οι οδηγίες του Τμήματος Βιολογίας προς τους Ορκιζόμενους για την Τελετή, καθώς και η σχετική εγκύκλιος του Αντιπρύτανη.

Από τη Γραμματεία του Τμήματος Βιολογίας