Αρχική » Ανακοινώσεις Γραμματείας » ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ – ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 2018

ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ – ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 2018

Αθήνα 23/10/2018

Τετάρτη 19 Δεκεμβρίου 2018

Ώρα 12:00

Καλούνται οι υποψήφιοι διδάκτορες καθώς και οι φοιτητές των μεταπτυχιακών προγραμμάτων σπουδών που ολοκλήρωσαν τις προϋποθέσεις για την απόκτηση πτυχίου και επιθυμούν να λάβουν μέρος στην επόμενη τελετή ορκωμοσίας, να υποβάλουν αίτηση ορκωμοσίας (επισυνάπτεται) στη Γραμματεία του Τμήματος, έως την Παρασκευή 23 Νοεμβρίου 2018, τις ημέρες και ώρες υποδοχής της Γραμματείας.

Η τελετή προγραμματίζεται για την Τετάρτη 19 Δεκεμβρίου 2018 και ώρα 12.00 και θα πραγματοποιηθεί στο Αμφιθέατρο «Κ. Καραθεοδωρή» του Τμήματος Μαθηματικών της Σχολής Θετικών Επιστημών, (Πανεπιστημιούπολη Ζωγράφου, Τοποθεσία: http://noether.math.uoa.gr/totmema/topothesiaprosbase/topothesiaprosbase)

Υπενθυμίζουμε ότι με την αίτηση ορκωμοσίας πρέπει να προσκομίζετε βεβαίωση μη οφειλής βιβλίων και επιτυχούς καταχώρησης της εργασίας στο ψηφιακό αποθετήριο «Πέργαμος» από τη Βιβλιοθήκη ΣΘΕ (επισυνάπτονται η βεβαίωση και οι οδηγίες) και να παραδίδετε τα έντυπα φοιτητικών παροχών που σας έχουν διατεθεί (φοιτητική ταυτότητα κ.λ.π).

Για τους φοιτητές που φιλοξενούνται στη Φοιτητική Εστία απαιτείται βεβαίωση ότι έχουν εκκενώσει το δωμάτιο.

Από τη Γραμματεία

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Όλα τα επισυναπτόμενα έγγραφα μπορούν να βρεθούν και στη σελίδα Χρήσιμα Έγγραφα.